Суспільство

У Кропивницькому супермодель Аліна Байкова приміряла на себе роль мера (ФОТО)

. 4910

Світова модель родом з Кропивницького Аліна Байкова розповіла сьогодні в рідному місті про те, що змінила б, якби була міським головою.

IMG 7084

Аліна Байкова зі світовим ім'ям, яка підкорила подіуми Мілана, Парижа, Нью-Йорка, співпрацювала з Dior, та дружить з голівудським актором Леонардо Ді Капріо, хоч і живе за кордоном, але часто приїздить до рідного міста.

Кілька років тому в одному із інтерв'ю українському виданню пані Аліна розповіла про те, що могла бути мером.

Сьогодні на запитання "Гречки" про те чи не відмовилася від такої ідеї та що могла б змінити в Кропивницькому супермодель розповіла, що відкривала б заводи і зайнялася розвитком інфраструктури, аби жителі Кропивницького мали роботу і був розвиток економіки.

IMG 7101

А ще за словами супермоделі місто має гарну річку, яка може стати найулюбленішою локацією містян, звісно якщо набережну річки привести до ладу.

- Я відкрила б нашу філармонію для танців, різних івентів, щоб наші дівчата могли красиво одягнені виходити на червону доріжку. Та я розумію, що це не проблема, а скоріше забава, - каже супермодель.

Супермодель також особливу увагу приділяла б спорту, зокрема, проведенню в місті різноманітних спортивних чемпіонатів.

До речі, топ-модель була й на матчах Чемпіонату Європи з бейсболу, який відбувався нещодавно в місті.

А от чи варто хвилюватися місцевій владі, що Аліна Байкова балотуватиметься рано чи пізно на посаду міського голови супермодель відповіла:

- Нехай хвилюються. Нехай працюють, - відзначає з посмішкою модель.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама