Суспільство

Місцеву владу на Кіровоградщині проситимуть купити ТВ-тюнери малозабезпеченим

. 2780

Київ та Кіровоградська область з 1 серпня стануть першопрохідцями з переходу від аналогового мовлення на цифрове.

 

440 sxgn8gcn0t4fvq37

За словами відповідального секретаря Нацради з питань телебачення та радіомовлення Олександра Ілляшенка, область має 74 передавачі аналогового мовлення в 20 населених пунктах Кіровоградської області.

З 1 серпня припинять своє мовлення 13 національних телекомпаній та одна з Кропивницького - ТРК TTV.

Серед переваг переходу, за словами пана Ілляшенка, глядачі отримають більшу кількість програм (буде 32, а наразі на аналоговому ТБ 15) за ліпшою якістю.

Для держави такий перехід дозволить звільнити частоти для впровадження 3-4G покриття по всій країні.

Натомість, за словами пана Ілляшенка, дослідження про те, яку кількість населення покриє цифрове мовлення в області Нацрадою не проводилося через дороговартісність дослідження. Однак його планують провести після відключення від аналогового мовлення, зокрема буде відомо з якими проблемами зіткнеться область.

Крім того, місцевій владі доведеться передбачити кошти на закупівлю спеціальних тюнерів для цифрового мовлення для малозабезпечених категорій населення.

За інформацією представника Нацради з питань телебачення та радіомовлення в Кіровоградській області Сергія Каракуліна, нещодавно діапазон вартості таких тюнерів по області був від 399 грн до 575 грн.

Загалом у населення залишаються кілька варіантів перегляду телебачення: підключення до кабельного, супутникового або встановлення цифрової тв-приставки.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама