Суспільство

У Кропивницькому через недбалість ремонтників квартиру залило дощовою водою з голубиним послідом (ВІДЕО)

. 2548

Робітники КП "Єлисавета" під час ремонту даху багатоповерхівки на вулиці Академіка Корольова, 5 пошкодили зливову трубу в результаті чого постраждала квартира. Натомість у мерії обіцяють, що відшкодовуватиме завдані збитки підрядник.

 

chto delat esli zatopili sosedi

Про неприємну пригоду "Гречці", яка сталася минулого тижня розповів родич мешканців постраждалої квартири №60 Сергій Неклеса:

- Потрапити на дах можливо через наш третій під'їзд, куди і подають будматеріали: смолу, пісок над нашою квартирою і виходить так, що робітники й поламали водозбіжну трубу. І коли вчора (25 липня, - ред.) пішов дощ - вся вода витікала на техповерх, звідки почало стікати і в квартиру. Спочатку прорвало в коридорі, замкнуло проводку, потім прорвало на кухні, згодом  - у ванній, а в залі з натяжної стелі, яку довелося пробити, 20-30 хвилин витікало відро води.

- З розеток на кухні вода витікала. Намокли прилади: пральна машинка, холодильник, але ніби працюють, - розповідає Сергій Неклеса.

Крім того, за словами пана Неклеси, на даху будинку 30 років живуть голуби.

- І коли прийшли підрядчики і відкрили люк на техповерх, то звідти хлинуло напевно тонна води з тим усім голубиним послідом, аж до першого поверху. Люди всі поверхи вимивали, - розповів Сергій Неклеса.

Якого кольору вода та результати затоплення помешкання можна побачити на відео:

Загалом, як розповів пан Сергій, постраждало ще дві квартири. А ще три роки тому за власні кошти мешканці робили ремонт даху, а минулого навіть замінили водозбіжну трубу - від даху і по всьому техповерсі.

За словами пана Неклеси, спочатку підрядчики не хотіли визнавати своєї провини. І лише за результатами виклику представників ЖЕО №3 та міської ради мешканцям пообіцяли вирішити питання відшкодування збитків.

Натомість у прес-службі міськради підтвердили, що відшкодовуватиме завдані збитки підрядник - ПП "Єлисавета", хоча комісія, яка досліджувала ситуацію прямої вини підрядника не вбачає.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама