Суспільство

Держпродспоживслужба перевірила проби питної води зі Світловодська

. 2937

За результатами лабораторного дослідження показники водопровідної води, взятої в оселі мешканки Світловодська, є в межах норми.

analiz vodoprovodnoi vody

Про це повідомляє ГУ Держпродспоживслужби у Кіровоградській області.

Нагадаємо, жінка стверджувала, що у членів її сім’ї з’явилися ознаки отруєння внаслідок вживання їжі, для приготування якої використовувалася водопровідна вода.

Наразі Держпродспоживслужба області проводить перевірку викладених у зверненні даних. Зокрема, спільно з працівниками ОКВП «Дніпро-Кіровоград» у помешканні заявниці було відібрано проби води для проведення лабораторного дослідження. За його результатами санітарно-хімічні та мікробіологічні показники проб питної води - в межах норми.

Крім того, звернень за медичною допомогою до лікувальних закладів Світловодська з ознаками кишкової інфекції, пов’язаної з вживанням водопровідної води, не зареєстровано. Родина заявниці також не зверталася з приводу погіршення самопочуття.

Наразі очікується створення комісії у складі представників Кіровоградського обласного лабораторного центру та Світловодського міськвиконкому.

Також нагадаємо, що за інформацією "Дніпро-Кіровоград" водопровідна вода в області відповідає санітарним нормам якості питної води.

Поширюйте

Коментуйте


Реклама