Суспільство

Юлія Шевцова розповіла чому труїла безпритульних собак у Кропивницькому (ФОТО)

. 10287

Сьогодні під час судового засідання Кіровського районного суду міста Кропивницького підозрювана в отруєнні собак Шевцова розповіла журналістам чому труїла безпритульних тварин.

aobb1

За її словами, таким чином вона захищала свій двір та родину від зграй тварин, які нібито загрожують їй та оточуючим. Зокрема, громадянка стверджує, що свого часу небезпритульна собака напала на її сина, інша тварина – злякала її маму, яка впала та сильно забилась.

«В нашому місті немає притулку, а собак потрібно прибирати з вулиць, то ж це єдиний дієвий метод», - зазначила підозрювана.

Жінка повідомила, що свідомо купувала в аптеках ліки, що є смертельними для тварин, та годувала собак протягом місяця від середини травня до кінця червня. Вона визнала два епізоди в яких загинули 6 та 4 собаки відповідно, саме ці випадки їй інкримінують.

Шевцова стверджує, що дізналася про такий метод вбивства тварин з інтернету, нині шкодує про вчинене, а про те, що за вбивства тварин може отримати реальні 8 років ув’язнення, навіть не здогадувалась. Вона наголошує, що визнала свою вину і готова понести покарання. Проте, за словами жінки, в місті ще багато людей, які труять собак, але більшість мовчать, адже бояться відповідальності за скоєне. До комунальників в питанні вирішення проблеми з безпритульними собаками жінка не зверталась, оскільки боялась привернути до себе зайву увагу та бути викритою.

Слідство та прокуратура просили суд обрати для підозрюваної запобіжний захід у вигляді домашнього арешту на два місяці з 20.00 до 8.00, мотивуючи це тим, що в разі обрання іншого запобіжного заходу, Шевцова може ухилятись від співпраці зі слідством, впливати на свідків та потерпілих по справі. Сама ж підозрювана та її захисник просили змінити час на період з 21.00 по 7.00, оскільки громадянці слід ходити на роботу, хоча офіційно вона не працевлаштована.

Заслухавши всі сторони, суд задовольнив клопотання слідства частково, ухваливши обрати для підозрюваної домашній арешт терміном на 60 діб в час досудового слідства з 21.00 по 6.00. При цьому вона забов’язана з’являтись до слідчого за першою вимогою, не залишати межі міста без його дозволу, здати закордонний паспорт.

Якщо Юлію Шевцову визнають осудною, а її провину доведуть в суді, їй загрожує тривале ув'язнення на строк від п’яти до восьми років.

Поширюйте

Коментуйте


Реклама