Суспільство

Школяр із Кропивницького став переможцем всеукраїнського ІТ-чемпіонату (ФОТО)

. 3155

8-класник Владислав Крамаренко із Кропивницького став переможцем всеукраїнського Чемпіонату з розробки програмного забезпечення DEV Challenge.
5p9uazjeua3an9d2vja2aeon9

Як повідомляє сайт департаменту освіти і науки, молоді та спорту, цьогорічний Чемпіонат за участю близько півтори тисяч охочих тривав протягом двох місяців і складався з кількох етапів, зокрема, двох раундів змагань в режимі онлайн та оффлайн - фіналу, який відбувся недавно в Києві, до якого авторитетна суддівська колегія допустила лише сотню «щасливчиків».

Серед них був і Владислав Крамаренко - учень 8 класу гімназії новітніх технологій навчання з Кропивницького від команди We_Challenge, який отримав за результатами успішного виступу диплом переможця.

Свою перемогу наймолодший за віком учасник Чемпіонату присвятив педагогам: Наталії Миколаївні Фроловій, яка постійно готує його до участі в обласних олімпіадах інформаційних технологій, а також Дмитрові Олексійовичу Єрмакову – викладачу інформатики, з яким здібний юнак готується до перемог олімпіадах різного рівня з інформатики і програмування, виявляючи при цьому неабияку наполегливість й бажання бути лідером.

Вже зараз Владислав почав підготовку до участі в наступному всеукраїнському Чемпіонаті з розробки програмного забезпечення DEV Challenge, сподіваючись на свій черговий заслужений успіх.

Поширюйте

Коментуйте


Реклама