Суспільство

Герой АТО з Кіровоградщини отримав відзнаку УПЦ Київського патріархату

. 1568

 

Олександр Чалапчій отримав відзнаку «За жертовність і любов до України».

 

Герой АТО з Благовіщенського району Олександр Чалапчій, який після бойових дій на сході України втратив обидві ноги, зустрівся з побратимами з 34 окремого мотопіхотного батальйону.

Як повідомляє прес-служба облради, у ході зустрічі Олександру Чалапчію вручили «Почесну відзнаку 34 ОМПБ» та медаль «За жертовність і любов до України» від єпископа Кропивницького і Голованіського Владики Марка. Герой АТО також отримав у подарунок прапор з емблемою батальйону. За словами Олександра, він візьме його на «Ігри нескорених» у Сідней.

 

Довідка. Медаль «За жертовність і любов до України» — відзнака Української православної церкви Київського патріархату. Про заснування нагороди було повідомлено 2 січня 2015, і вже невдовзі відбулися перші нагородження.

Медаллю нагороджують за прояв активної громадянської позиції, героїзму, самопожертви в ході Революції гідності, захисту України на Донбасі та в Криму, а також за волонтерську допомогу військовим формуванням України — Збройним силам, Національній гвардії, добровольчим батальйонам тощо.

На сьогодні Олександр має власну справу, займається спортом та активно допомагає армії.

 

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама