Суспільство

Міський голова пояснив чому не зупинять будівництво скандального МАФу у Кропивницькому (ФОТО)

. 4112

У Кропивницькому відбулась зустріч міського голови Андрія Райковича, його замів - Олександра Мосіна та Олександра Грабенка, з активними представниками громади: учасниками АТО, громадськими діячами, журналістами.

rayy1

В черговий раз активісти порушили питання будівництва МАФу, що належить ВАТ «М’ясокомбінат «Ятрань»». Основним меседжем представників громадськості була вимога призупинити будівництво малої архітектурної форми на клумбі до того моменту поки буде перевіреність законність виданих на це дозволів.

«Зупиніть будівництво і ми разом з вами будемо з’ясовувати, хто надав дозвіл і на скільки він законний», - звернувся до міського голови Олег Кокуленко, представник ГО «Бойове братство». – Зупиніть будівництво – це в ваших силах».

Міський голова повідомив, що у підприємства – забудовника є всі належні документи для того щоб зводити цей МАФ, а для припинення будівництва немає жодних законних підстав.

rayy2

«Є законодавче поле, я вам чітко сказав: якщо «Ятрань» порушує правила містобудування, підприємство має бути за це покараним, якщо ж воно має дозвіл, в законний спосіб вони мають виконати, взяті на себе забов’язання, та завершити будівництво об’єкта», - зазначив Андрій Райкович.

Загалом під час зустрічі звучали обопільні обвинувачення з боку активістів та міського голови.

Серед іншого, Кокуленко відкинув усі закиди стосовно того, що «історію з МАФом» активістам «замовили», а Райкович обґрунтував важливість будівництва «об’єкту фірмової торгівлі» його соціальною значимістю. Зокрема тим, що саме такі торгівельні точки є завершальними у технологічному циклі підприємства, яке виготовляє продукцію від етапу заготівельного до збуту готової продукції.

rayy3 copy copy

За словами міського голови, в усьому процесі виробництва задіяні 1400 працівників, які мають офіційне працевлаштування, а з кожної копійки прибутку підприємство сплачує належні податки. При цьому саме в таких кіосках націнка на всю продукцію не перевищує 10% від оптової ціни, а за соціальною карткою громадяни мають змогу придбати певні види продукції зі знижкою в 10%.

Зрештою публічна розмова представників влади та громадськості закінчилась ні чим. Схоже, що кожен залишився при своїй думці. Чим закінчиться ця історія "Гречка" поінформує згодом.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама