Суспільство

Для медиків у Кропивницькому за рік зведуть 21-квартирний будинок

. 3860

Для забезпечення медпрацівників Кропивницького службовим житлом на території пологового будинку №1 по вулиці Олени Журливої, 1, господарський блок реконструюють у житлову двоповерхівку.

978631

Орієнтовна вартість будівництва службового житла для медиків міста – 13 млн 700 тис грн. Відповідну онлайн-закупівлю 18 липня оголосило управління капітального будівництва міськради. І вже завтра, 3 серпня, розпочнеться аукціон закупівлі.

- Згідно з проектно-кошторисною документацією нормативні терміни будівництва цього будинку становлять 12 місяців, - розповів заступник начальника управління капітального будівництва міської ради Сергій Білокінь. – Наразі оголошено тендерну процедуру. Буде визначено переможця, потім відбудуться процедури з отримання дозвільних документів. 

Крім того, пан Білокінь зазначає, що більше інформації буде відомо вже після визначення переможця.

Натомість за інформацією управління охорони здоров’я міськради, будівництво житлового будинку на території пологового будинку передбачене з метою раціонального використання комунального майна, для залучення та закріплення в закладах охорони здоров’я Кропивницького медичних працівників, у першу чергу молодих фахівців.

Відомо також, що службове житло, згідно з Програмою «місцевих стимулів» для працівників охорони здоров’я на 2013-2018 роки, отримуватимуть медпрацівники, які працюють у лікувально-профілактичних закладах міста.

Однак наразі не розроблено окремого порядку отримання квартир у такому будинку.

- Отримання квартир буде відбуватися відповідно до Положення про порядок надання службових жилих приміщень і користування ними в Українській РСР, затвердженого постановою Ради Міністрів Української РСР від 04.02.1988 року №37 «Про службові жилі приміщення» (зі змінами), - відповіли на інформаційний запит в управлінні охорони здоров’я міськради.

zapyt

Також за інформацією відомчого управління, будівництво житлового будинку на території медзакладу не суперечить санітарним нормам:
- Будівля господарського блоку розташована окремо від лікувальних корпусів та інших приміщень пологового будинку. Вхід до житлового будинку буде окремим, не через територію лікувального закладу, що не суперечить санітарним нормам.

Відзначимо також, що згідно з тендерною документацію, окрім реконструкції самої будівлі передбачений благоустрій території: озеленення, облаштування дитячого ігрового майданчиках, а також майданчика для відпочинку.

 

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама