Суспільство

Держпродспоживслужба відреагувала на закиди Спецінспекції Кропивницького

. 1805

Держпродспоживслужба у Кіровоградській області відреагувала на заяви керівника Спецінспекції Кропивницького.

38085261 2062323964020921 1917272490401333248 n

"У ситуації з розливом невідомої речовини в районі вул. Попова (біля будинку № 4) та її шкідливим впливом на здоров’я мешканців Головне управління діяло в межах своїх повноважень, а саме: спеціалісти долучилися до розгляду обставин, що виникли; поспілкувалися з жителями зазначеного будинку, які повідомили, що потерпають від неприємного запаху та впливу шкідливих речовин у повітрі; надали міській владі рекомендації щодо проведення заходів з ліквідації розлитої речовини.

У спекотну погоду та при аномально високих температурах атмосферного повітря будь-яка речовина випаровується з поверхні, в газоподібному стані знаходиться в атмосфері та має вплив на навколишнє середовище. Враховуючи, що на момент виїзду спеціалістів склад розлитої рідини був невідомий, місце події пересипане хлорним вапном, грунтом та піском, а також взявши до уваги близьке розташування житлового будинку, дитячого майданчика та продовольчого магазину, спеціалісти Держпродспоживслужби області надали рекомендації щодо запобігання подальшому можливому шкідливому впливу речовини на людей, які мешкають в прилеглих будинках.

Рекомендації з утилізації речовини, що були надані фахівцями Держпродспоживслужби області, є першочерговими заходами й не залежать від складу речовини. Тож вони залишаються актуальними й зараз, коли склад речовини визначено за результатами обстеження грунту", - відзначили у відомстві.

Сьогодні з самого ранку працівники комунального підприємства виконали рекомендації Держпродспоживслужби області, а саме: з допомогою техніки зняли шар грунту і обробили місце, де була розлита речовина.

Нагадаємо, вчора керівник Спецінспекції Андрій Максюта заявив, що звернеться СБУ щодо дій Держпродспоживслужби по знезараженню місця на Попова, де у сміттєві баки вилили невідому рідину і люди скаржаться на погіршення самопочуття.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама