Суспільство

На Кіровоградщині відбудеться перше приєднання до вже створеної ОТГ (ФОТО)

. 2355

 

До створеної лише торік Компаніївської ОТГ приєднається Першотравенська сільська громада. Восени очікують на довибори депутатів. Для області це перше приєднання до вже створення об’єднаної територіальної громади.

 

IMG 7124

Про це стало відомо сьогодні в рамках прес-туру, організованого Кіровоградським регіональним відділенням Асоціації міст України, до Компаніївської ОТГ.

- Буквально нещодавно ми отримали позитивний висновок, що наші всі проекти рішення відповідають процедурі приєднання. Тому вже 7 серпня ми проводимо спільні сесії в сільських радах і одразу направимо лист в обласну адміністрацію, аби вони клопотали до ЦВК про проведення виборів, - каже голова Компаніївської селищної об’єднаної громади Олександр Маслюков. – Тільки сподіваємося, що нам виділять кошти на проведення виборів.

Зараз Першотравенська громада - понад 540 осіб населення, які проживають у чотирьох селах: Першотравенка, Володимирівка, Вишнівка, Гордіївка. А серед першочергових завдань, які буду вирішувати вже після приєднання до ОТГ – школа, ФАП та дитячий садочок.

- Для нас наразі питання «життя і смерті» - відкриття дитячого садочку. Знайшли кошти, виготовили проекти, – каже Першотравенський сільський голова Анатолій Томило. – У нас школа панельного типу, яку потрібно утеплювати.

А от надихнуло громаду, зокрема і самого сільського голову, на приєднання до ОТГ, за словами пана Томило, позитивні відгуки від інших сіл, які входять до складу Компаніївського об’єднаної громади.

Відзначимо, Компаніївська ОТГ – одна з небагатьох в області, яка мала охопити весь район. Однак наразі в складі ОТГ лише Компаніївська селищна та Голубієвицька сільради (загальна кількість шість населених пунктів).

До речі, бюджет Першотравенської сільради – понад півтора мільйони гривень.

Приміром, як розповів Олександр Маслюков Голубієвицька сільрада до об’єднання мала бюджет 420 тис. грн, а лише за сім місяців у Голубієвицьку громаду вклали майже 1 млн 200 тис. грн, зокрема, на освітлення, дитячі майданчики та дороги.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама