Суспільство

В Кіровоградській області стягнено 65 мільйонів гривень аліментів

. 1637

Аліменти були стягнені на користь понад 14 тисяч дітей. Про це сьогодні розповіли під час прес-конференції в Головному територіальному управлінні юстиції в Кіровоградській області.

yustt1

За словами начальника ГТУЮ області Вадима Гуцула, стягнути станом на 1 серпня суму аліментів в розмірі 65 млн грн на користь дітей стало можливим завдяки дії пакету змін "Чужих дітей не буває". Аналогічну суму аліментів було стагнено протягом всього 2017 року.

Крім того, з 29 серпня вступають у силу нові законодавчі зміни (другий пакет змін), що стосуються накладання штрафів на заборгованість з виплати аліментів, кримінальної відповідальності, виїзду з дитиною за кордон.

Натомість, за словами начальника Управління державної виконавчої служби ГТУЮ області Віктора Журавко, 4,5 тис. боржників неспроможні сплачувати аліменти, зокрема, через відсутність роботи. А от лідерами із стягнення аліментів є Олександрійський міськрайонний відділ - понад 10 млн грн, Фортечний відділ м. Кропивницького - понад 7 млн грн, а також Кіровоградський відділ - понад 5 млн грн.

Поширюйте

Коментуйте


Реклама