Суспільство

На Кіровоградщині не хочуть працевлаштовувати «аліментників»

. 1505

 

Деякі сільські та селищні ради відмовляють у працевлаштуванні неплатників аліментів.

uborka terr e1521729965756

Про це сьогодні розповів під час прес-конференції в Головному територіальному управлінні юстиції в Кіровоградській області начальник Управління державної виконавчої служби Віктор Журавко:

- На неплатників аліментів із заборгованістю понад шість місяців ми складаємо протокол, направляємо до суду, який приймає рішення і направляє боржників на примусові роботи. Зараз з’ясувалося деякі сільські, селищні ради деякі із них відмовляють у наданні роботи, тобто в них немає роботи. Ми вважаємо, що  з їх сторони це фактично саботаж. Завжди в селах і селищах є місця, які необхідно прибрати, навести порядок, є робота, на яку вони не можуть знайти працівників.

За словами пана Журавко, 13 серпня має відбутися нарада в облдержадміністрації, під час якої і підніматимуть питання про виконання сільськими, селищними радами області рішення суду на виконання примусових робіт.

- Було направлено 57 постанов у органи апробацій, з яких 9 громадян вже відбувають покарання у вигляді 120 годин суспільно-корисних робіт,  4 особи ухиляється від відбування стягнення, 17 осіб не відбувають покарання у зв’язку з відмовою сільської ради прийняти їх на роботу, - зазначив Віктор Журавко.

 Крім того, у зв’язку з новими змінами, які вступають в силу з 29 серпня, для божників буде збільшено кількість годин суспільно-корисних робіт до 420.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама