Суспільство

Двом ветеранам АТО оголосили про підозру через скандальний МАФ (ФОТО)

 Автор: Валерій Лебідь. 6730

Двом учасникам бойових дій із Кропивницького Олегу Кокуленку (17-й ОМПБ) та Леоніду Багну(Батальйон патрульної служби поліції особливого призначення «Золоті ворота»), учасникам громадської організації «Бойове Братство» закидають хуліганство.

stop put8

«Грубе порушення громадського порядку з явної неповаги до суспільства, що супроводжувалась особливою зухвалістю чи винятковим цинізмом, вчинене групою осіб, тобто кримінальне правопорушення передбачене ч. 2, ст. 296», - йдеться в підозрі оголошеній вчора, 7 серпня, обом активістам.

Чоловіків звинувачують в хуліганських діях під час акції 12 серпня, коли члени «Бойового Братства» разом з жителями будинку по вулиці Великій Перспективній, 12 спробували демонтувати МАФ, що належить ВАТ « М’ясокомбінат «Ятрань», який представники бізнесу встановили на газоні неподалік магазину «Мелодія». Тоді активісти зробили два надрізи в металевих трубах конструкції та відкрутили кілька шматків металу від металевого каркасу. Кількох ветеранів війни намагались зупинити зо два десятки правоохоронців, які заламували руки, застосовували відносно всіх, хто був в межах будівельного майданчику фізичну силу.

Сьогодні, 8 серпня, Олега Кокуленка допитали в міському відділку поліції. Як повідомив «Гречці» Кокуленко, він повідомив слідчого про те, що не згідний з підозрою, оскільки потрапив на акцію випадково, жодних планів зносити МАФ не мав, ні з ким попередньо це не обговорював і все вийшло спонтанно.

Леоніда Багна допитають завтра, 9 серпня.

Нагадаємо, 12 липня у Кропивницькому відбулась громадська акція під час якої її учасники спробували демонтувати МАФ, встановлений на клумбі. Тоді активісти пояснили свої дії тим, що ніхто не має права відбирати у громади зелені зони, в тому числі клумби.

Міський голова Андрій Райкович, власник підприємства, якому належить встановлений торговий павільйон, пояснив, що ця торгова точка має важливе соціальне значення для місцевого населення і поряд з противниками її спорудження, має чимало тих для кого цей МАФ просто необхідний.

0102

 

Поширюйте

Коментуйте