Суспільство

Бізнесвумен з Кропивницького потрапила до списку 300 кращих топ-менеджерів країни

 Автор: Анастасія Дзюбак. 4233

Журнал "Топ-100. Рейтинги крупнейших", який випустила команда Delo.UA, визначив 300 кращих топ-менеджерів України. Серед них і представниця бізнесу із Кропивницького.

 

business analytics 670x300

Лариса Суха, гендиректор компанії "Три стар", яке виробляє халву і має основні потужності в обласному центрі посіла 278 місце в рейтингу.

Перші ж три позиції у ТОП-30 зайняли Олег Прохоренко (Укргазвидобування), Павло Рябікін (аеропорт "Бориспіль"), Микола Гавриенко (Укртранснафта).

Список топ-менеджерів для подальшої оцінки формувався на базі рейтингу "ТОП-100. Найбільші виробничі і сервісні компанії України" за 2017 рік. У фінальний список увійшли СЕО найбільших компаній України за рівнем доходу в 19 галузях. Всього ж в рейтингу взяли участь 300 топів з різних індустрій.

На фінальний бал кожного учасника впливали три оцінки. 50% склала рентабельність чистих продажів компанії за минулий рік, 30% - оцінка топ-менеджерів 10 профільними HR-експертами за такими критеріями, як особиста, інноваційна і корпоративна ефективність, і 20% - голоси читачів Delo.UA, які вони віддали топ- менеджерам під час онлайн-голосування на сайті.

 

Поширюйте

Коментуйте