Суспільство

У Кропивницькому після пожежі потребує допомоги родина переселенців

. 1752

У Кропивницькому вже 4 роки проживає Тетяна Шаповал, переселенка з Донецької області. У сім’ї жінки сталось горе , згорів будинок її батьків. Родина не в змозі самостійно відремонтувати будинок оскільки всі фінанси йдуть на лікування хворих батьків.

«Вона - наш хороший друг, один час активно брала участь в команді Милосердя, зараз також підтримує нас по можливості. В її сім’ї сталося горе. Через замикання згоріла квартира. МНС оцінило збитки 300 000. Таких грошей в сім’ї немає», - зазначає волонтер Володимир Лєбєдєв у Кропивницьому молодіжний форум «Милосердя».

 

Батько жінки після трьох мікроінсультів ,а у мами проблеми з серцем і ногами всі фінанси йдуть на лікування.

«Згоріли всіх їх речі, квартира не придатна до життя. Щоб гасити пожежу, зривали дах, потрібно ремонтувати стелю. Одна кімната згоріла до тла - туди потрібна балконні двері, ремонт стін, стелі. Потрібно повністю міняти проводку. Поплавились всі побутові прилади, вікно в кухні, розетки. Всі стіни і стелі в квартирі в гару, меблі обгоріли. Практично, по всій квартирі потрібно змінювати підлогу, тому що вона дерев'яна, пошкодилась від пожежі і розкисла від води. Загалом, роботи багато і потрібно багато грошей».

Сім’я буде рада будь-якій фінансовій допомозі. Номер карти 5167 4900 9988 1212 (ощадбанк) Шаповал Тетяна, номер телефону +38095 132 01 77

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама