Суспільство

У Бобринці запрацює університет для людей поважного віку

. 1516

8 серпня відбувся круглий стіл з питань діяльності Університету срібного віку в Бобринецькій громаді.
Незабаром,повідомляє сайт ОТГ, у громаді почне свою діяльність Університет, що об’єднає людей у групи за інтересами, надасть слухачам знання з психології, мистецтва, історії рідного краю, фінансової, медійної та юридичної грамотності, а також дозволить цікаво, змістовно, пізнавально проводити вільний час та розкрити свій потенціал на користь громади.

Ідея створення виникла у директора територіального центру В. Коновальчук, яку підтримали міський голова В. Сніжко, працівники міської ради, активістки громадської організації «Центр територіального успіху», жінки –активістки, які пройшли навчання в Академії Жіночого Лідерства.
Присутні,прослухали цікаву розповідь пані Фаїни Позднякової з міста Кропивницького. Вона є керівником Університету третього віку у нашому обласному центрі на базі Центрально-державного педагогічного університету ім.В.Винниченка. Гостя поділилася досвідом роботи їх навчального закладу та побажала успішного старту Університету у Бобринці.

Волонтери провели письмове опитування запрошених, щоб отримати інформацію про уподобання і запити майбутніх студентів Університету.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама