Суспільство

У Кропивницькому чекають парламентських роз’яснень про впровадження вільних тарифів перевізниками

. 2446

Міська рада звернулася за офіційними роз’ясненнями до комітетів Верховної Ради з приводу впровадження вільних тарифів на послуги пасажирського автомобільного транспорту в Кропивницькому.


watermarked derkiy132 copy copy copy

Як повідомив «Гречці»  начальник управління розвитку транспорту  і зв'язку міськради Олександр Вергун, вже у вересні в міськраді можливо будуть розглядати впровадження вільних тарифів перевізниками. Наразі в міськраді приймають зауваження і пропозиції.

- Паралельно ми звернулися за офіційними роз’ясненнями в комітети Верховної Ради і чекаємо висновки від них, що вони скажуть з цього питання: чи це можливо чи не можливо, - відзначив Олександр Вергун.

Крім того, пан Вергун пояснює, що встановлення вільних тарифів не означає безконтрольне встановлення перевізниками цін на проїзд у маршрутках.

- Питання не буде так стояти, що перевізник самовільно, який тариф захотів такий і поставив. Ні. Він  обов’язково здійснюватиме розрахунки відповідно до наказу Мінтрансу – Порядок розрахунку вартості проїзду пасажирів. Це розрахунок тарифу, який є сьогодні і був рік, і два тому. Перевізники все одно будуть його притримуватися і подаватимуть розрахунки по тих формулах, затратах, які передбачає наказ.

А угоду укладатимуть з перевізниками, лише після перевірки таких розрахунків контролюючим органом – міськрадою.

Нагадаємо, 27 липня на сайті міськради був оприлюднений проект рішення виконкому "Про регулювання питань щодо перевезення пасажирів у міському пасажирському автомобільному транспорті".

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама