Суспільство

На Кіровоградщині створять Центр підтримки підприємництва і торгівлі

. 1430

Міністерство економічного розвитку спільно з ОДА створять регіональну мережу Центрів підтримки підприємництва і торгівлі (ЦПП).

Таким чином, повідомляє сайт Кабміну, розпочали роботу щодо імплементації Плану заходів з реалізації Стратегії розвитку малого і середнього підприємництва в Україні до 2020 року. Так, планується, що Мінекономрозвитку спільно з ОДА створять регіональну мережу Центрів підтримки підприємництва.

ЦПП має стати ланкою державної інфраструктури підтримки мікро-, малого бізнесу, а також потенційних підприємців, в тому числі з соціально вразливих груп (ветерани АТО, внутрішньо-переміщені особи, молодь).

Згідно з концепцією, ЦПП надаватимуть базовий рівень безкоштовної інформаційної та консультативної підтримки бізнесу з акцентом на наявних можливостях: доступні програми підтримки МСП та порядок участі в них, проведення навчальних та інформаційних заходів через мережу закладів-партнерів. Одним з інструментів роботи консультанта ЦПП стануть бізнес-кейси, які вже зараз доступні на платформі ефективного регулювання https://regulation.gov.ua, яку створив Офіс ефективного регулювання за підтримки Мінекономрозвитку.

Концепція базується на реальному досвіді ОДА в Тернопільській, Черкаській, Миколаївській та Чернігівській областях. Так, наприклад, в Тернопільській області майданчиком для регіонального центру став департамент економічного розвитку і торгівлі Тернопільської ОДА, а на районному рівні – ЦНАПи. В Черкаській та Чернігівських областях підтримка МСП наразі планується на базі агенцій регіонального розвитку, а в Миколаївській області на базі Регіонального фонду підтримки підприємництва.

Поширюйте

Коментуйте


Реклама