Суспільство

Лікарку Інституту раку, яка відмовила у лікуванні учасника АТО, вдруге звільнили

. 918


Лікарку Інституту раку Ганну Губарєву, яка відмовилася лікувати ветерана АТО з Кіровоградщини, вдруге звільнили. Про це на своїй сторінці у Фейсбуці повідомила т.в.о Міністра охорони здоров'я Уляна Супрун.

Нагадаємо, учасник АТО Віталій Драган, який пройшов вісім курсів хіміотерапії у Кіровоградському обласному онкодиспансері поїхав на консультацію в Інститут раку, де його цілеспрямовано образили через те, що він захищав Україну. Після розголосу Уляна Супрун повідомила про звільнення лікарки, яка вчинила неетично. Проте, згодом її знову взяли на роботу.

" Отримала офіційне роз’яснення від Інституту раку. Одразу після викриття інциденту Губаревої з ветераном, її звільнили з обох посад, які вона на той час займала - лікаря та наукового співробітника.

Але з 17.07.2018 року по 31.08.2018 року її було поновлено на науковій посаді, щоб дати змогу завершити наукову діяльність. Сьогодні з нею розірвали цей контракт достроково.

Обурена тим фактом, що її взяли повторно, сподіваючись, що ніхто не помітить, і звільнили вдруге у результаті скандалу! Крім того, з 2008 року Губарева була членом незалежної локальної етичної комісії інституту, де і залишилася навіть після звільнення з посади лікаря. При тому, що звільнено її було якраз за неетичну поведінку!" - написала в Фейсбуці Супрун.

Поширюйте

Коментуйте


Реклама