Суспільство

У Кропивницькому водоканал не пускають на місце пориву: доведеться розривати дорогу (ФОТО)

. 6349

Через скандальну забудову на розі вулиць Шевченка і Михайлівської водоканалу доведеться розрити дорогу.

 

39091776 2075756892677628 4083533769779183616 n

Вже декілька днів, з під незаконного паркану, яким огороджено будівництво, тече вода по вулицям Михайлівська, Шевченка, Арсенія Тарковського, Дворцова, Пашутинська. Проте ліквідувати порив водоканал не може - власник не виходить на зв'язок.

- Головна проблема в тому, що комунальників, а саме службу водоканалу міста на даний об’єкт, для ліквідації пориву, не пускають власники даної забудови, – пояснює Андрій Максюта, начальник Спеціалізованої інспекції Кропивницького.

- Так, як не надано доступу до місця пориву, прийдеться розкопати проїжджу частину і спецінспекція буде добиватися повернення коштів на витрати при усуненні пориву.На місці аварії знаходиться 4 одиниці техніки. Зараз буде надіслано терміновий лист поліції міста, з проханням перекрити вулицю Михайлівську, – повідомляє Валентина Давидчук, директор ВКГ ОКВП "Дніпро-Кіровоград".

Нагадаємо, що заступник міського голови Олександр Грабенко обіцяв прибрати паркан забудовника-порушника найближчим часом, аби діти могли безперешкодно й безпечно ходити до школи. Паркан і незаконна забудова з'явились на перехресті Шевченка і Михайлівської в квітні. Власником ділянки є бізневумен і мати екс-податківця, а нині чиновника Запорізької ОДА Віталія Гордієнка.

Фото зі сторінки в Фейсбуці Андрія Максюти

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама