Суспільство

Мера Світловодська судять за неподання змін до декларації

. 1213

13 серпня у Світловодському міськрайонному суді під головуванням судді Олександра Андріянова розпочалося судове засідання щодо адміністративного правопорушення, скоєного Валентином Козярчуком, Світловодським міським головою.

Як повідомляє сайт "Світловодськ", мова йде про неподання у 10-денний термін інформації про суттєві зміни в майновому стані.

Валентин Козярчук на суд не з’явився, про причини відсутності суд не повідомив, пояснити чому він проігнорував виклик до суду, не змогла і його захисник.

Управлінням захисту економіки в Кіровоградській області Департаменту захисту економіки Національної поліції України звернулось до суду оскільки міський голова не повідомив у десятиденний термін Національне агентство з питань запобігання корупції про суттєві зміни у майновому стані після отримання 26.03.2018 доходу (у вигляді грошових коштів) у розмірі 977829,00 грн, згідно договору купівлі-продажу від 02.09.2017р., чим вчинив адміністративне правопорушення.

"Також, у телефонній розмові громадянин Козярчук В.В. пояснив, що відмовляється надавати будь-які пояснення з даного приводу та буде її надавати лише при відкритому кримінальному проваджені і тільки представникам НАЗК", – йдеться у протоколі.

Крім того, 21.05.2018 року Валентин Козярчук заявив клопотання про надання йому можливості підготувати пояснення, хоча після декількох запрошень до приміщення управління захисту економіки в Кіровоградській області Департаменту захисту економіки Національної поліції України не прибув і ніяких пояснень не надав.

Прокурор Євген Голина попросив суд зупинити розгляд справи до моменту явки Валентина Козярчука на судове засідання та застосувати примусовий привід останнього на наступне засідання. У сторони захисту були прямо протилежні заяви та клопотання: не зупиняти розгляд справи і не застосовувати примусовий привід для Валентина Козярчука. Сергію Коваленку, начальнику сектору протидії корупції Управління захисту економіки в Кіровоградській області Національної поліції України, який був присутній на засіданні, суддя слова не надав. Вислухавши прокурора і адвоката, суддя оголосив (після короткої перерви) ухвалу суду: зупинити розгляд справи до моменту явки Козярчука на судове засідання, у разі його ухиляння, застосувати примусовий привід.

Наступне засідання призначено на середу, 20 серпня. Початок о 14:30.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама