Суспільство

У Добровеличківському районі може з'явитись ще одна ОТГ

. 1936

15 серпня у селі Червона Поляна відбулись громадські слухання щодо остаточного вирішення об’єднання в ОТГ з адміністративним центром у Піщаному Броді Добровеличківського району.
На слуханнях були присутні депутати облради, райради, представники місцевого самоврядування, місцевих жителі та активісти, повідомляє Кіровоградський Центр розвитку місцевого самоврядування.

Переважною більшістю голосів, громада прийняла рішення увійти до складу Піщанобрідської ОТГ.
На зібранні були присутні представники Кіровоградського Центру розвитку місцевого самоврядування, який створений за підтримки Програми «U-LEAD з Європою».

Директор Центру Олег Яременко, виступив під час громадських слухань та розповів присутнім про хід реформи децентралізації в Україні та області. Громаду цікавили подальші перспективи розвитку їхнього села після приєднання, чи будуть доступні медичні послуги, які зміни відбудуться зміни в освітній галузі, на усі питання жителів села отримали кваліфіковані відповіді. Яременко, також наголосив, що саме ця реформа покликана змінити старий устрій державного управління на новий європейський, при якому усі повноваження передаються органам місцевого самоврядування, громада самостійно розпоряджається своїми коштами і ресурсами та визначає подальшу стратегію розвитку ОТГ.

Поширюйте

Коментуйте


Реклама