Суспільство

У Кропивницькому обговорили створення «паспорту безпеки» країни

. 1359

16 серпня відбувся експертний круглий стіл на тему «Паспорт безпеки України: Кіровоградський регіональний вибір» в рамках проекту «Паспорт безпеки України: національний та регіональний вибір». 39395221 530714987349583 5526197912817631232 n

Зустріч відбулась у форматі «запитання-відповідь»,де було 5 блоків питань з тем :безпеки,економіки, соціальної сфери, інформації та внутрішня політика. Кожен учасник заходу міг поділитись свої баченням того, як сприймає ситуацію на Кіровоградщині.

«Цей проект розпочався ще в минулому році і його головним завданням є отримання інформації для оцінки ризиків, які існують на регіональному рівні. Для складання рекомендацій та подолання цих загроз на національному рівні Загалом наші заходи складаються з двох компонентів. Перший захід - це експертна зустріч з журналістами та представниками громадських організацій. На другий день зустріч з владою та правоохоронними органами, які відповідають за безпеку на місцях»,- каже модератор заходу перший заступник директора ДМГО «Центр міжнародної безпеки», старший науковий співробітник Національного інституту стратегічних досліджень Андрій Каракуц.

У грудні буде представлена фінальна презентація в рамках проекту «Паспорт безпеки України: національний та регіональний вибір», де буде добірка проблем по регіонах та рекомендації їх вирішення.

 

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама