Суспільство

У Світловодську кілька закладів освіти можуть не відкритись через порушення пожежної безпеки

. 1241

 

У Світловодську відбулось засідання робочої групи обласної державної адміністрації з питань безпечної експлуатації об’єктів соціальної сфери.

 

Як повідомляє інтернет-видання "Світловодськ", перевірки об’єктів закладів освіти, культури, охорони здоров'я, соціального захисту, будівель місцевих рад здійснюються на виконання відповідного доручення Прем'єр-міністра України.

Було визначено проблемні питання та надано доручення щодо усунення виявлених порушень і недоліків.

"У п’ятницю ми заслуховували Світловодський район, Великоандрусівську ОТГ. Керівники міста Світловодськ на засідання не прибули і ніякої інформації не надали", – повідомив Сергій Коваленко, заступник голови ОДА, на початку заходу.

"Переважна кількість приміщень закладів освіти і культури не обладнано системою протипожежного захисту (автоматична пожежна сигналізація); не проведена вогнезахисна обробка дерев’яних конструктивних елементів покрівлі закладу; будівлі закладів не обладнано пристроями блискавкозахисту. З приводу цього УДСНС виписало приписи, направляло відповідні листи керівникам закладів і міському голові. За невиконання приписів УДСНС направило 6 позовних заяв до окружного адміністративного суду". – повідомив Дмитро Шевченко – головний інспектор Світловодського МРВ УДСНС України в Кіровоградській області

Яке буде рішення суду – невідомо, але те, але заклади освіти не відкриють свої двері 1 вересня, якщо не отримають акт готовності.

У свою чергу міський голова Світловодська Валентин Козярчук повідомив, що записався на зустріч до Володимира Гройсмана, аби обговорити проблемне питання.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама