Суспільство

У День Незалежності відзначили нагородами ліпших фахівців Кіровоградщини (ФОТО)

. 4482

Сьогодні, 24 серпня, в обласному театрі імені Кропивницького з нагоди Дня Незалежності та за високий професіоналізм  державні, обласні нагороди, почесні звання, подяки та грамоти отримали 29 жителів Кіровоградської області.

IMG 7544

Одинадцять із них отримали державні нагороди згідно  з Указами Президента. Так, орденом «За мужність» III ступеня нагородили учасника ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській  АЕС, мешканця Устинівського району Сергія Бригара.

А орден княгині Ольги III ступеня вручили заступниці голови Кіровоградської облдержадміністрації Світлані Лобановій.

IMG 7533

Приміром, відзнакою Кіровоградської області «За мужність і відвагу» нагородили військового комісара Кіровоградського обласного військового комісаріату, полковника Ярослава Кучера.

IMG 7552

Нагороди вручав голова Кіровоградської облдержадміністрації Сергій Кузьменко, який перед урочистостями відзначив досягнення області, зокрема в 27-му річницю незалежності:

IMG 7539

- Саме на 27-му річницю Незалежності в нашій області вперше за часи незалежності закладений фундамент будівництва нового дитячого садка. А до кінця цього року ще три дитячі садки, які не працювали десятки років  розпочнуть свою роботу, - зауважив Сергій Кузьменко.  

 

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама