Суспільство

«Театру не потрібні кукловоди» - флешмоб

. 1025

Кіровоград. Молодіжний журнал "Гречка" www.gre4ka.com.ua «Театру не потрібні кукловоди» - флешмоб. Кіровоград16 січня актори Кіровоградського обласного академічного українського музично-драматичного театру ім. М. Л. Кропивницького провели флешмоб на центральній площі міста.

Виглядало це наступним чином: в центрі площі стояв чоловік з лялькою і смикав її за мотузочки. В роті «кукловода» був свищик. Інші учасники дійства ходили як ляльки по колу, підкоряючись свисту. Роти всіх акторів були заліплені скотчем.

«11 січня під час акції на площі Кірова ми побачили лозунг  «Театру кукловоды не нужы», це наштовхнуло нас на ідею провести флешмоб і привернути увагу до того, що сьогодні намагаються керувати театром, але не для розвитку мистецтва, а для того, щоб заробити гроші на приміщенні. З’являється цензура – це символізують заклеєні роти. Є ймовірність того, що дозволятимуть ставити  лишень  те що треба. І через таке керівництво роблять з акторів -  ляльок - маріонеток, якими легко керувати», - розповів «Гречці» Євген Скрипник, артист театру.

 

Кіровоград. Молодіжний журнал "Гречка" www.gre4ka.info «Театру не потрібні кукловоди» - флешмоб. Кіровоград

Кіровоград. Молодіжний журнал "Гречка" www.gre4ka.info «Театру не потрібні кукловоди» - флешмоб. Кіровоград

За п’ять хвилин від початку флешмоб закінчився так само як і розпочався – за командою свищика «кукловода».

Валерій Лебідь

Фото автора

Поширюйте

Коментуйте


Реклама