Опубліковано . в Суспільство

Кількість переглядів - 423

Спортсмени-параолімпійці Ольга Свідеська і Андрій Деревінський отримають одноразову допомогу в розмілі 25 тисяч гривень до Дня міста.

Таке рішення прийняв виконком міськради сьогодні, 28 серпня.

Нагадаємо, Кропивницькі плавці-паралімпійці на чемпіонаті Європи завоювали в скарбничку збірної України шість медалей.

18 серпня Ольга Свідерська у складі збірної України стала срібною призеркою у змішаній естафеті 4x50 метрів вільним стилем, а вже наступного дня в заключний день європейської першості Ольга Свідерська виборола п’яту медаль, фінішувавши у фінальному запливі на 50 метрів на спині із третім часом.

Андрій Деревінський став чемпіоном Європи у змішаній естафеті комплексним плаванням.