Суспільство

Мінкульт обіцяє прозвітувати за витрачені кошти на фестиваль «Кропивницький-2018» згодом (ФОТО)

. 3328

Усі відповідні фінансові звіти з проведення другого Національного мистецького фестивалю "Кропивницький-2018" є і вони будуть оприлюднені.

kropfest

Про це стало відомо сьогодні, 29 серпня, під час прес-конференції, присвяченій проведенню Національного мистецького фестивалю «Кропивницький-2018», який офіційно стартує також з 29 серпня і триватиме до 2 вересня.

Відповідь на запитання «Гречки» про відсутність тендерів на проведення фестивалю на порталі публічних закупівель  Prozorro, озвучив заступник Міністра культури України Юрій Рибачук після короткої паузи під час якої не чутно для журналістів перемовився з ініціатором проведення фестивалю, нардепом Олександром Горбуновим.

Нагадаємо, що торік тендери на організацію фестивалю "Кропивницький" провели заднім числом.

Відзначимо, що цьогоріч на проведення другого Національного мистецького фестивалю «Кропивницький-2018» виділили з державного бюджету 7,5 млн грн.

Натомість ініціатор проведення фестивалю відзначає, що така сума на проведення фестивалю не є надмірною, враховуючи масштаби його проведення. Зокрема, очікується понад 50 тисяч глядачів та близько 1200 учасників, зокрема технічних працівників і артистів Кропфесту. Також пан Горбунов навів ряд фестивалів, які відбуваються в країні за схожі суми.

- Приміром, бюджет «Чорноморських зорів» склав 7,3 мільйони гривень, - каже Олександр Горбунов. – На фестиваль «Українська Бессарабія», який відбудеться на початку вересня на Одещині сума передбачена теж 7,5 мільйонів гривень. На фестиваль «Карпатські простір» передбачено 6 мільйонів гривень.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама