Суспільство

Нові парти для першачків з'являться у школах Кропивницького із затримкою

 Автор: Анастасія Дзюбак. 2127

 

У школах Кропивницького створені всі умови, аби першачки, які навчатимуться за програмою "Нової української школи" почувалися комфортно.

 

5KvjgAaGHWRPLtJlvKpb.w695

Це у коментарі прес-службі міськради стверджує начальник управління освіти Ларича Костенко.

"В кінці травня, на початку червня управління оголосило п'ять тендерних процедур, аби закупити обладнання для НУШ. Два тендери пройшло без заминок. Поставлено обладнання - ноутбуки і проектори. На один тендер взагалі не було претендентів і управління освіти зараз завершує переговорні процедури і дидактичні матеріали на початку вересня будуть поставлятися в заклади освіти. Єдине проблемне питання, яке затримало поставку парт, пов'язано з тим, що не все так гладко відбувається і залежить від людського фактору. Це залежить від особливостей проведення тендерних закупівель. Були написані скарги - один тендер був відмінений. Зараз знову написані скарги. І після того як всі процедури пройдуть, то буде заключений договір і поставлені парти Остаточної дати я сказати не можу" - зазначила Костенко.

У свою чергу вона переконує, попри відсутність нових парт, першачкам буде, де сидіти.

Координатор компетенцій системи «Прозоро» у Кропивницькому Павло Лісніченко, вважає, що ситуація із зривом тендеру виникла через закладені дискримінаційні вимоги, що викликало обґрунтовані скарги.

 

Поширюйте

Коментуйте