Суспільство

Міграційники з Кіровоградщини примусово виселили з України нелегала

. 1632

29 серпня міграційники й поліція Добровеличківського району через контрольно-пропускний пункт "Велика Писарівка" на Сумщині примусово видворили громадянина Російської Федерації з території України.

Про це повідомляє Управління Державної міграційної служби України в Кіровоградській області.

Раніше відносно 64-річного іноземця працівниками міграційної служби було прийнято рішення про примусове повернення, оскільки чоловік  своєчасно не легалізував своє становище в Україні. Під час перевірок було з'ясовано, що іноземець не виїхав з України у встановлені терміни.

Міграційники звернулись з адміністративним позовом про примусове видворення до Добровеличківського районного суду. Позов був задоволений судом із встановленням заборони в’їзду нелегалу на п’ять років.

Так, протягом місяця в Кіровоградській області виявили 49 нелегальних мігрантів, відносно 39 з них прийнято рішення про примусове повернення з України та відносно одного іноземця  - рішення про примусове видворення.

Загалом,  за час проведення відпрацювання профілактичних заходів з нагляду та контролю за виконанням законодавства в міграційній сфері під умовною назвою "Мігрант" було виявлено 145 порушників. Відносно 102 іноземців складено адміністративні протоколи за порушення правил перебування на території України (ч. 1 ст. 203 КУпАП) та 43 особи притягнено до відповідальності за  ст. 204-205 КУпАП. Накладено штрафів на суму більше 181 тис. грн.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама