Суспільство

Мешканців Кіровоградщини інформуватимуть про зниклих безвісти дітей смскою

. 4533

 

На Кіровоградщині стартує проект поліції та мобільного оператора зв’язку «Київстар» щодо пошуку зниклих дітей.

 

98882

Як повідомляє сектор комунікації поліції Кіровоградської області, завдяки долученню оператора мобільного зв’язку, буде значно пришвидшено обмін інформацією шляхом надсилання громадськості коротких текстових смс-повідомлень про такі події. 

«Як ви розумієте, цей напрямок роботи для нас дуже актуальний. Із початку року до поліції області надійшло 219 повідомлень про зникнення 230 дітей. Переважну більшість із них (222 дитини) поліцейські розшукали протягом доби»,- зазначив т.в.о. заступника начальника обласного главку відомства Олексій Ніколаєв.

«Після отримання від поліції повідомлення про зникнення неповнолітнього, «Київстар» на основі отриманих додаткових параметрів про останні час та місце знаходження дитини, формує перелік абонентів у зоні пошуку (від 1 до 3 км) та надсилає їм протягом 15-20 хвилин текстові повідомлення. Вони містять короткий опис зниклої дитини та посилання на сторінку поліції у соціальній мережі, де розміщено фотографію дитини і додаткові відомості про неї та обставини зникнення», - розповів представник «Київстар» Володимир Буга.
Із 31 серпня абоненти «Київстар» зможуть допомагати поліції Кіровоградщини у пошуках зниклих безвісти дітей.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама