Суспільство

Нацбанк України випустив пам’ятну монету Василя Сухомлинського

. 4037

Національний банк України до 100-річчя від дня народження Василя Сухомлинського випустив пам’ятну монету «Серце віддаю дітям», номіналом 2 гривні.

image 1

На реверсі монети розміщено серце, у центрі якого напис: ВІДДАЮ ДІТЯМ, навколо серця - стилізовані персонажі з оповідань В. Сухомлинського «Серце віддаю дітям». Ця книга підсумовує роботу педагога як учителя і директора Павлиської середньої школи на Кіровоградщин. На аверсі монети зображено портрет письменника.

100-річний ювілей педагога включено до пам`ятних дат, що відзначаються на рівні ЮНЕСКО. Педагог з Кіровоградщини увійшов в історію української школи як творець "школи радості" - оригінальної системи освіти і виховання дітей, що спирається на ідеї самоцінності й неповторності кожної особистості, вільного її розвитку. Ідеї, запропоновані Василем Сухомлинським, лягли в основу нової української школи, що впроваджується в Україні.

Нагадаємо, що до 100-річчя від Дня народження Сухомлинського розпочали реставрацію Павлиської школи ім. В.О.Сухомлинського.

Поширюйте

Коментуйте


Реклама