Суспільство

Наступного тижня розпочнуться урядові консультації щодо долі «Кіровоградтепла»

. 1764

ДП "Кіровоградтепло" ЦНТІ УНГА обіцяє почати опалювальний сезон вчасно, але поки що не має впевненості, що отримає номінації на газ.

 338160 s1

Про це під час доповіді під час сесії міськради 6 вересня повідомив керівник підприємства.

Підприємство просило міськраду Кропивницького зробити передоплату за тепло за послуги теплопостачання закладів, які підпорядковуються місту, але технічно це неможливо.

- Ми не маємо права надати бюджетну позику, ми не маємо права стати гарантом для отримання некомунальним підприємством банківського кредиту з державного банку України. А це обов'язкова умова - отримати ресурс із державного банку. Крім того ми не можемо забезпечити попередню оплату нашим газопостачальним підприємствам. На ці потреби були спрямовані 7 млн грн управлінню ЖКГ, але вчора закінчився повний етап адміністративних перемовин за участі керівника ОДА Сергія Кузьменка і, на жаль, нам не дали можливості зробити попередню оплату за перерозподіл газу "Кіровоградгазу" тому що це не відповідає бюджетному кодексу, - пояснив Райкович.

З понеділка ж розпочнуться консультації з урядом щодо врегулювання проблеми.

- В разі, якщо я буду відчувати що "Кіровоградтепло" не отримуватиме номінацій, а для цього вже з понеділка розпочнуться консультації з Кабінетом Міністрів та НАК "Нафтогазом", ми будемо йти на найсуворіші адміністративні заходи, - сказав міський голова.

Номінації на газ тепловим підприємствам мають затвердити до 20 вересня.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама