Суспільство

На Кіровоградщині відремонтували майже шість кілометрів траси «Кропивницький-Миколаїв»

. 3311

Наразі ще на близько 10 кілометрах траси державного значення Н-14 «Олександрівка-Кропивницький-Миколаїв» в межах Кіровоградської області наближається до завершення поточний середній ремонт автошляху.

IMG 5494

Про це розповіли «Гречці» в Службі автомобільних доріг у Кіровоградській області.

- Загалом ремонт Н-14 буде до Полтавки. Однак зараз у нас є фінансування на ремонт 16 кілометрів із передбачених у плані 33-х кілометрів. Майже 6 кілометрів завершено і ми продовжуємо працювати далі в межах Компаніївського району. Наступного року, те що обіцяли повинні зробити. Там далі Бобринецький район – там дорога хороша, - каже в прес-секретар САД області Жанна Петрович. – Загалом, те, що планували зробити відповідно до тих коштів, що нам  надійшли практично вже виконали.

Варто відзначити, що уряд попередньо планує збільшити видатки на ремонт доріг державного значення в Кіровоградській області на 52,85 млн грн.

Ще раніше в САД  також повідомляли, що  у разі надходження додаткових коштів готові продовжити ремонт траси Н-14.

Натомість, за інформацією «Свідок.info» з посиланням на керівника САД у Миколаївській області, було знято 300 млн грн із запланованого ремонту дороги Н-14 в межах Миколаївської області.

Нагадаємо, у Восіятському Миколаївської області мешканці перекривал дорогу, аби змусити владу таки розпочати ремонт траси, на якій роками було відсутнє дорожнє покриття.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама