Суспільство

ОТГ Кіровоградщини освоїли понад 4 мільйони держсубвенції на інфраструктурні проекти

. 1280

Загалом в Кіровоградській області цьогоріч 13 ОТГ отримають більше 23 мільйонів гривень державної субвенції на реалізацію інфраструктурних проектів.  

Як повідомляє Кіровоградська облдержадміністрація, Великосеверинівська, Катеринівська, Тишківська та Помічнянська ОТГ ще не використовували кошти державної субвенції. Проте Новоукраїнська, Смолінська та Соколівська ОТГ використали кошти та завершили реалізацію проектів.

На кінець серпня об’єднаними громадами було  освоєно більше 4,2 млн грн, що становить 18,4% до передбаченого обсягу фінансування.

«У 2018 році для 13 об’єднаних територіальних громад області передбачена державна субвенція на розвиток інфраструктури – в обсязі 23,2 млн грн. Це на 21% більше, ніж було у 2017 році. Загалом, за ці кошти планується реалізувати 42 проекти у галузі охорони здоров’я, освіти, культури, житлово-комунального господарства, капітального ремонту доріг та освітлення», – каже начальниця управління регіонального розвитку, містобудування та архітектури ОДА Вікторія Кулікова.

Поширюйте

Коментуйте


Реклама