Суспільство

Суддя – в минулому підлеглий прокурорки Клюкіної, оголосив про самовідвід (ФОТО)

. 4991

Після відставки судді Бутельсьої в колегії суддів відбулась заміна, окрім суддів Світлани Льон і Андрія Загреби системою автоматичного розподілу головувати випало судді Олексію Мягкогому.

sudd1На самому початку засідання колегії суддів Ленінського райсуду міста Кропивницького, що відбулось сьогодні, 7 вересня, суддя Мягкий оголосив про самовідвід, мотивуючи це тим, що з 2006 по 2010 роки працював помічником прокурора Ленінського району під безпосереднім керівництвом обвинуваченої по справі Світлани Клюкіної.

На думку Мягкоко, через ці обставини, будь-яке його рішення можна буде вважати упередженим, через це він заявив про самовідвід.

Олег Макар, прокурор антикорупційної прокуратури, який входить до групи прокурорів, що супроводжують цю справу, підтримав самовідвід, обвинувачені Льовін та Клюкіна і адвокат Мусієнко залишили це питання на розсуд суду.

Порадившись, суд ухвалив:

- Задовольнити заявлений суддею Мягким самовідвід, адже перебування його, будучи прокурором у безпосередньому підпорядкуванні Клюкіної може викликати сумнів у стороннього спостерігача щодо неупередженості головуючого судді при розгляді даного кримінального провадження, в зв’язку з чим існують передбачені законом підстави для самовідводу.

Про дату і час наступного судового засідання суд повідомить згодом, після того як системою електронного розподілу буде визначено головуючого колегії суддів для розгляду цього кримінального провадження.

Нагадаємо, Світлану Клюкіну обвинувачують в одержанні хабара в розмірі 6,5 тис доларів США.

Поширюйте

Коментуйте


Реклама