Суспільство

Замість розбитого фундаменту багатоповерхівки планують висадити сквер (ФОТО)

. 2942

По вулиці Жадова на місці колишнього фундаменту багатоповерхівки місцеві жителі хочуть бачити сквер та спортивний майданчик.

dgad3

Вулицю Жадова активно забудовували з початку 90-х, проте декілька будівель так і не добудували, а фундамент по вул. Жадова неподалік будинку 28/5 з часом став загрожувати місцевим жителям. Не рідко місцеві скорочували шлях стежками через залізобетонні блоки та плити, там же знаходили собі місце для ігор діти, проводили час різні компанії.

Жителі мікрорайону звернулись до місцевої влади з тим щоб та допомогла прибрати рештки будівництва, яке, ймовірно, так ніколи не буде завершеним. Тепер на місці незавершеного будівництва пустир, який потрібно чимось заповнити.

dgad2

Днями вересня відбулась зустріч місцевих жителів з депутатом та секретарем міськради Андрієм Табаловим, який опікується саме цим округом. Разом із депутатом на округ прибули представники управлінь капітального будівництва, житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури міськради.

«Завдяки Управлінню капітального будівництва, сприянню міського голови, депутатського корпусу нам вдалось це зробити, хоча від початку я до кінця не був впевнений в кінцевому успіху. Передбачили ці гроші в бюджеті і демонтували це все, - сказав Табалов про виконання демонтажних робіт. - На мою думку, тут було б добре зробити сквер, де було б все для всіх вікових категорій – починаючи від маленьких дітей, закінчуючи пенсіонерами. Непотрібні тут об’єкти торгівлі, гаражі та інше, але вирішувати вам. Як депутат на цьому окрузі, я готовий забезпечити створення ескізного проекту, а ви далі більшістю голосів вирішуйте, що тут буде.»

Присутні висловлювали різні пропозиції– одні говорили про сквер та спортивний майданчик, дехто бачить тут приватні гаражі. Також запропонували встановити на цій територію бювет.

Пропозиції місцевих жителів:
- Було б дуже добре знайти можливість в бюджеті та зробити у майбутньому сквері бювет, мабуть у нас в місті ніде немає бювету. На такому житловому масиві – це просто необхідно, хоча б до другого горизонту.

- У нас дуже багато молоді, яка ходить бігати до 35-ї школи або запилюженим полем. По периметру можна, діти мають роліки, велосипеди. Можна зробити невеликий майданчик, щоб люди могли вийти зі своїм мангалом, поставити лавочки і невеликий спортивний майданчик.

dgad4

Міський секретар запропонував присутнім скористатись громадським бюджетом міста, та спробувати здобути фінансування на свій варіант благоустрою території.

«Є така гарна ініціатива, як громадський бюджет. Жителі міста можуть прийти до виконкому і подати свій проект. Щорічно з бюджету виділяють кошти на їх реалізацію. Приходьте до міської ради, там допоможуть все оформити належним чином. І якщо він набере необхідну кількість голосів – отримаєте бюджетне фінансування. Вже здійснено чимало проектів і це дійсно дієвий механізм», - зазначив депутат.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама