Суспільство

В День міста у Кропивницькому перекриють декілька вулиць

. 4496

15 вересня під час відзначення 264-ї річниці заснування Кропивницького буде перекритий рух деякими вулицями міста.

11300 675x455 1

За інформацією прес-служби міської ради, для проїзду закриють наступні вулиці:
- Кавалерійська, на відрізку від вулиці Віктора Чміленка до вулиці Євгена Чикаленка із 06.00 до 20.00;
- Дворцова, на відрізку від вулиці Юрія Олефіренка до вулиці Кавалерійської, із 06.00 до 16.00;
- Велика Перспективна, на відрізку від вулиці Шевченка до вулиці Преображенської, із 09.00 до 22.30.

Для організації та проведення святкової ходи представників трудових колективів районів міста буде тимчасово перекритий рух транспорту по вулиці Великій Перспективній на ділянці від Соборної площі до готелю «Турист» із 09.00 (початок ходи о 09.30).

На час урочистої ходи хореографічних колективів та агротехніки магістральними вулицям Кропивницького буде зупинений рух транспорту руху транспорту із 12.30 до завершення ходи по вулиці Великій Перспективній від Соборної площі до Студентського бульвару.

Від 13.00 колони учасників ходи супроводжуватиме спецавтотранспорт патрульної поліції по вулицях Великій Перспективній, Преображенській до площі Богдана Хмельницького.

Вулиця Велика Перспективна буде перекрита також о 17.00 на відрізку від вулиці Преображенської до вулиці Гоголя, де відбуватиметься автовиставка тюнінгу та звуку.

Для організації та проведення концертної програми на площі Героїв Майдану здійснюватиметься монтаж сцени. У зв’язку з необхідністю розвантаження конструкції та безперешкодного підключення її до мереж електропостачання рух транспорту із 10.00 14 вересня по 16 вересня по вул. Віктора Чміленка на відрізку від вулиці Великої Перспективної до вулиці В’ячеслава Чорновола буде зупинений.

Поширюйте

Коментуйте


Реклама