Суспільство

"МакДональдз" у Кропивницькому: компанія не зверталась до міської влади

. 11017

11 вересня в єдиній системі місцевих петицій Кропивницького розпочався збір підписів для «Створення необхідних умов для відкриття закладу швидкого харчування «МакДональдз».

 

20171102142311

Автор петиції стверджує, компанія мріє про заклад в обласному центрі, але їм пропонують неадекватну суму за оренду землі.

«Компанія "МакДональдз" зацікавлена відкрити свій заклад в нашому місті, але на перепоні цьому прагненню є відсутність вільних земельних ділянок в центральній частині міста, або інших приміщень з адекватною орендною платою. Вважаю, що міський голова, депутати міської ради, всі зацікавлені особи, повинні підтримати дане звернення і сприяти створенню сучасного закладу світового рівня в нашому місті», - каже автор петиції Гребенюк Олексій.

У Департаменті з питань економічного розвитку, торгівлі та інвестицій міської ради Кропивницького «Гречці» повідомили, що за останні кілька років жодних звернень від представників компанії не надходило.

«Представники "МакДональдз" не звертались письмово до управління торгівлі. Два роки як я керівник управління до нас жодного звернення не було. Також до начальника управління економіки Паливоди Андрія звернень не надходило»,- каже начальник управління торгівлі та побутового обслуговування населення Горбовський Сергій Володимирович.

Нагадаємо, у 2013 тодішній перший заступник Кіровоградського міського голови Володимир Каніщев на розі вулиць Декабристів та Винниченка, на території Кіровоградського професійного ліцею сфери послуг, яка сьогодні перебуває в оренді, планував збудувати "Макдональдз".

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама