Суспільство

Кропивницький: перехрестя Героїв України і Волкова просять розвантажити від корків

. 5548

Кропивничани зереєстрували електронну петицію до міськради у якій просять урегулювати рух на перехресті вулиць Героїв України і Волкова.

 

perex

Люди стверджують, що на цій ділянці часто утворюються затори, яких можна було б уникнути.

Перехрестя вул. Г. України та вул. Волкова перебуває у жахливому стані. Дуже часто тут утворюються затори довжиною в кількасот метрів.

"Режими світлофору не враховують реальну ситуацію із загруженістю напрямків руху транспорта. Вранці найчисельнішим є напрямок від вул. Пацаєва до дендропарку та до Олексіівки. Затори до вул. Пацаєва та довші.
Ввечері - зворотній напрямок. Але найдовше водії очікують повертаючи від Олексіівки на вул. Героїв України до вул. Пацаєва. В них є на це 18 секунд та рухомий зустрічний напрямок. За один цикл світлофора встигають проїхати 1-4 авто при черзі в 10-20", - йдеться в петиції.

За словами автора, Юрія Вовкотруба, відсутність розмітки плутає водіїв та наражає їх на небезпеку. Тому міську владу просять проаналізувати дане перехрестя та оптимізувати його інсуючими способами (налаштування світлофору, нанесення розмітки, можливо, інші способи, як ремонт допоміжної полоси руху з вул. Волкова до вул. Пацаєва та включення її до схеми руху).

Якщо за 45 днів петиція збере 450 підписів, її розгляне міськрада.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама