Суспільство

На Кіровоградщині можуть відкрити українсько-китайську птахофабрику (ФОТО)

 Автор: Валерія Жовтун. 2201

Наразі бізнес-компанія з Китаю виявила зацікавленість у співпраці з підприємцями Кіровоградщини в галузі птахівництва.

42532588 1192947234191189 4927482207649398784 n

Про це на своїй Фейсбук-сторінці повідомляє Кіровоградська облдержадміністрація.

У Кропивницькому побувала бізнес-делегація з Китайської Народної Республіки (місто Ханчжоу провінції Чжецзян): генеральний директор компанії Zhejiang Golden Egg Science and Technology Лі Люмін та співробітники компанії Гуан Дзяньвень і Ши Чао. 

Членів делегації було ознайомлено з економічним потенціалом Кіровоградщини та з перспективними напрямками співпраці. Зокрема, голова Кіровоградської ОДА Сергій Кузьменко зауважив про можливість співробітництва у галузі переробки сільськогосподарської продукції, а також у сфері інформаційних технологій – впровадження наукових розробок у виробництво.

Представники компанії Zhejiang Golden Egg Science and Technology акцентували увагу на двох перспективних напрямах – освітньому і проектному. Члени делегації повідомили, що з керівництвом Льотної академії НАУ вони обговорили можливість наукового співробітництва.

Окремі наміри вони мають стосовно відкриття на території Кіровоградщини спільного українсько-китайського підприємства з вирощування та переробки продукції птахівництва. 

Сергій Кузьменко зауважив, що вразі відкриття такого підприємства Кіровоградщина отримає податкові надходження та нові робочі місця.

Про наміри з відкриття спільного підприємства буде поінформовано українських бізнесменів – потенційних партнерів, які можуть зацікавитися реалізацією проекту.

Поширюйте

Коментуйте