Суспільство

У Кропивницькому корейська компанія вироблятиме дрони (ФОТО)

. 3302

25 вересня у Льотній академії НАУ відбулось урочисте відкриття представництва компанії SafeusDrone в Україні, яка займається виготовленням дронів для різних сфер економіки.

дрон1

Як повідомляє прес-служба У ДСНС в області, тепер на базі Льотної академії будуть виготовлятись безпілотники для України.

На заходах були присутні посол Республіки Корея в Україні, президент компанії SafeusDrone в Республіці Корея, голова Кіровоградської обласної державної адміністрації, керівництво академії, запрошені гості, викладачі та курсанти.

Управління ДСНС у Кіровоградській області представив начальник Управління полковник служби цивільного захисту Віталій Миронюк. Зацікавлення цією подією з боку управління є невипадковим, адже наразі 5 фахівців У ДСНС в області проходять безкоштовне навчання в Льотній академії на курсах операторів безпілотних літальних апаратів по напрямку «Основи керування мультикоптерами».Тому, якщо виникне необхідність залучення безпілотників для потреб пожежно-рятувальної служби, фахівці Управління зможуть ними керувати на професійному рівні.

Крім урочистої частини відкриття представництва компанії, усі присутні могли побачити можливості безпілотників для різних сфер економіки та державних структур України на прикладі дронів компанії SafeusDrone та центру безпілотних літальних апаратів Льотної академії.

дрон3

дрон44

дрон2

Поширюйте

Коментуйте


Реклама