Суспільство

На Кіровоградщині наступного року планують підвищити тарифи на воду

. 2942

«Дніпро-Кіровоград» оприлюднив розрахунки підвищення тарифів на послуги централізованого водопостачання та водовідведення та з централізованого постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) в Кіровоградській області в 2019-му році. 

voda1

Відповідне повідомлення про необхідність встановлення нових тарифів ОКВП «Дніпро-Кіровоград» розмістило у себе на сайті з датою відкритого обговорення.

«Перегляд тарифів на послуги зумовлений вимогами чинного законодавства, зростанням вартості реагентів, зокрема хлору на 187,2%, коагулянту на 32,7%, гіпохлориту натрія на 74,6%, електроенергії (13,9% по першому класу, 15,5 % по другому класу), ПММ на 20-30%, матеріалів, запчастин, послуг, підвищенням рівня мінімальної оплати праці на 34%», - повідомляє підприємство.

Проходження процедури з подання розрахунків на тарифи відбувається  відповідно до вимог постанов Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг.

Наразі тариф на централізоване водопостачання та водовідведення складає за куб. м майже 25 грн, а в наступному році запланований тариф у розмірі 33,14 грн; з використанням внутрішньобудинкових систем відповідно 25,91 грн та 34,32 грн

Пропозиції та зауваження жителі області надавати до 18 жовтня 2018 року на адресу: м. Кропивницький, вул. Соборна, 19А.

Відкрите обговорення необхідності встановлення тарифів на послуги централізованого водопостачання та водовідведення та з централізованого постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) на 2019 рік відбудеться 19 жовтня 2018 року о 15.00 за адресою: м. Кропивницький, вул. Озерна Балка, 3А.

Заявки для участі у відкритому обговоренні приймаються також до 18 жовтня в письмовому вигляді або на електронну адресу підприємства: zv@dnipro-kirovograd.com.ua.

Нагадаємо, обґрунтованість підвищення тарифів «Дніпро-Кіровоград» на воду збиралися перевіряти представники  громадських організацій.

Також представники Громадських рад при облдержадміністрації та міськради наполягали на тому, аби підприємство "Дніпро-Кіровоград" відізвало з НКРЕКП тарифи на водопостачання та водовідведення на 2019 рік, а до моменту встановлення їх обґрунтування призупинити дію тарифів.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама