Суспільство

Підозрюваний у хабарництві депутат постане перед судом

 Автор: Валерій Лебідь. 2092

Справу депутата районної ради Олександра Рацула, якого підозрюють в отриманні хабара у сумі 133 тис грн, скеровано на судовий розгляд.

rac1

За процесуального керівництва прокуратури Кіровоградської області завершено досудове розслідування кримінального провадження за фактом вимагання та отримання 133 тис грн неправомірної вигоди депутатом Фортечної районної ради у м. Кропивницькому.

Як повідомили в прес-службі прокуратури у Кіровоградській області, досудовим розслідуванням встановлено, що кошти чиновник вимагав та отримав від приватного підприємця аби вплинути на членів постійної комісії та виконавчого комітету міської ради м. Кропивницького з метою отримання підприємцем місця під розміщення рекламних об’єктів.

Обвинувальний акт за ч. 2 ст. 369-2 (одержання неправомірної вигоди за здійснення впливу на посадових осіб) КК України та угоду про визнання винуватості направлено до Кіровського районного суду для розгляду по суті.

Нагадаємо, депутата затримали 6 липня 2018 року за результатами проведення спільної операції прокуратури Кіровоградської області, УЗЕ в області та слідчих обласної поліції.

Поширюйте

Коментуйте