Суспільство

До проекту DOBRE приєдналися п`ять ОТГ Кіровоградщини

. 3799

До третьої когорти громад - партнерів програми DOBRE увійшли п`ять Кіровоградських ОТГ.

dobre3

Як повідомляє прес-центр «Децентралізація влади»,4 жовтня Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) оголосило партнерство з 25 новими об’єднаними територіальними громадами. З Кіровоградської області до проекту долучились Дмитрівська, Компаніївська, Новопразька, Смолінська та Помічнянська ОТГ.

Підтримку цим громадам надаватиме програма «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE).

На громади чекає важка робота, бо вони мають довести, що спроможні використати допомогу максимально ефективно і створити нову якість життя, нову якість надання послуг, перейти на новий рівень місцевого самоврядування.

Директор програми USAID DOBRE Беррі Рід зазначив, що громади – партнери програми отримають технічну допомогу та співфінансування проектів у пріоритетних напрямках, над якими працюватимуть громади: місцевий економічний розвиток, підвищення якості надання послуг, залучення молоді до прийняття рішень, поліпшення комунікації з мешканцями тощо.

Довідково: програма DOBRE спрямовує більшу частку технічної та фінансової допомоги на місцевий рівень, зокрема створюючи умови для нових Об’єднаних Територіальних Громад (ОТГ) краще управляти ресурсами, підвищити якість комунальних послуг, стимулювати місцеву економіку та підвищити залученість громадян. DOBRE допомагатиме ОТГ зростати та процвітати шляхом посиленого місцевого самоврядування та створення кращих умов для розвитку, і водночас слугувати моделями та мотиваторами для інших громад, котрі планують об’єднання. Це допоможе побудувати більш широку суспільну підтримку для процесу децентралізації в цілому.

Поширюйте

Коментуйте


Реклама