Суспільство

Найбільший «Прозорий офіс» Кропивницького запрацює в 2020 році

. 3877

Будівництво нового ЦНАПу планують завершити через півтора року.

Про це повідомляє міська рада Кропивницького з посиланням на мера Андрія Райковича.15052 368x264 2

 За інформацією управління капітального будівництва міської ради, наразі у приміщенні майбутнього ЦНАПу на 80-90% завершено роботи з демонтажу старих вікон, підлоги та міжкімнатних перегородок.

- У будівлі паралельно з демонтажними виконуються роботи з обшивки стін гіпсокартоном, вкладається підготовчо-підстилаючий шар підлоги, встановлюються пластикові вікна та замінюються комунікації, - розповів заступник начальника управління капітального будівництва Сергій Білокінь. - Стару покрівлю вже теж демонтовано, і тепер проводяться роботи з облаштування нової - мембранної. Також облаштовується фундамент для двох бокових ліфтів, один з яких буде з додатковою спеціальною платформою для зручності пересування маломобільних груп населення.

З  фасаду будівлі демонтують стару плитку. Згодом мають облаштувати вентильований фасад, перевагою якого є те, що стіни будуть захищені від зовнішніх впливів, а в самій будівлі сформується особливий мікроклімат.

Під час інспектування будівельного об’єкта 2 жовтня міський голова наголосив,  що реконструкцію будівлі нового ЦНАПу в центрі міста планують завершити за півтора року.

- Це буде загальноміський центр, де сконцентруються усі, без виключення, служби. Ми обладнаємо його за найновітнішіми технологіями, щоб зручність була максимальною, щоб витративши мінімум часу, людина отримала максимальний спектр послуг без черг, без затримок, - каже Андрій Райкович.

Нагадаємо, новий ЦНАП розмісять у приміщенні колишнього кібернетико-технічного коледжу.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама