Суспільство

На дорогах Кіровоградщини любителів швидкості відстежуватимуть американськими радарами

. 4993

 

З 8 жовтня в Україні в місцях концентрації  ДТП та на аварійно-небезпечних ділянках доріг міжнародного значення патрульні поліцейські почнуть використовувати портативні пристрої вимірювання швидкості TruCam.

 

ticketsnipers radargun

Про це повідомляє департамент комунікації МВС України.

Протягом першого тижня патрульна поліція буде використовувати американські TruCam у пілотному режимі з метою профілактики, щоб учасники дорожнього руху звикли до нововведення.

Портативний пристрій вимірювання швидкості застосовуватимуть виключно на ділянках доріг, де встановлені відповідні дорожні знаки про фото- відео фіксування порушень.

Перелік таких місць, де зареєстровано найбільшу кількість ДТП у зв’язку з перевищенням водіями транспортних засобів швидкості руху та місць використання приладів TruCam буде висвітлена на офіційних сайтах НПУ та ДПП, а також на офіційних сторінках Facebook.

В місцях фіксації порушень швидкісного режиму також  будуть службові транспортні засоби з увімкненням маячків синього кольору в обов’язковому порядку.

До речі,  пристрій містить алгоритм шифрування AES, що робить неможливим втручання в роботу системи та будь-яке корегування даних.

Довідково: TruCam має лазерне наведення, що дозволяє вимірювати швидкість на відстані до 1200 метрів, працює до 15 годин без підзарядки. Має карту пам’яті на 16 тисяч відеороликів чи 40 тисяч фото. Робить до 3 фотокадрів в секунду.  Має два режими – автоматичний та ручний. Крім того, обладнаний GPS-датчиком.

1 p001

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама