Суспільство

В Олександрії протягом кількох годин припинили 26 адмінпорушень (ФОТО)

. 1807

В Олександрії поліцейські разом із представниками громадських формувань провели оперативно-профілактичне відпрацювання населення.

6 4

Про це повідомляє сектор комунікації поліції Кіровоградської області.

Загалом було сформовано 17 піших нарядів, 2 автопатрулі та дві групи з перевірки осіб, що перебувають на обліках.

3 12

Упродовж кількох годин у результаті вжитих заходів поліцейські разом із представниками громадських формувань виявили та припинили 26 адміністративних порушень.

19

Зокрема, відповідні матеріали складені за керування транспортними засобами у стані алкогольного сп’яніння та без відповідних документів, порушення правил дорожнього руху, паління тютюнових виробів і розпиття алкогольних напоїв у заборонених місцях.

9

Під час складання адмінпротоколу стосовно одного з місцевих жителів, який вчинив правопорушення, поліцейські виявили у чоловіка шприци з наркотичною речовиною. За цим фактом було розпочато кримінальне провадження за ч. 1 ст. 309 Кримінального кодексу України.

Також поліцейські здійснили перевірки осіб, що перебувають під адміністративним наглядом, раніше судимих громадян та осіб, які перебувають під домашнім арештом. Крім того, відвідали за місцем проживання 70 власників зброї, аби перевірити, як вони дотримуються правил її зберігання.

Поширюйте

Коментуйте


Реклама