Суспільство

Прокуратура проситиме суд тримати депутата Мольченка під вартою

. 1802

У прокуратурі області клопотатимуть про суворіший запобіжний захід депутату Новоукраїнської райради Олександру Мольченку, якого підозрюють в заморенні трирічного сина голодом.

170519 sud 640x394

Як повідомляє прес-служба прокуратури Кіровоградської області, сьогодні, 5 жовтня, до Новоукраїнського районного суду слідчим, за погодженням з процесуальним прокурором, внесено клопотання про зміни депутату Новоукраїнської районної ради, запобіжного заходу з цілодобового домашнього арешту на тримання під вартою.

Це пов’язано з  тим, що Олександр Мольченко  систематично порушує  умови перебування під цілодобовим домашнім арештом. Підозрюваний неодноразово, без дозволу слідчого, залишав житло, а також їздив до Кропивницького.

Прокурором області Анатолієм Коваленком було повідомлено про підозру депутату Новоукраїнської районної ради за ст.166 Кримінального кодексу України, тобто у злісному невиконанні батьківських обов’язків по догляду за дитиною, що спричинило тяжкі наслідки. Досудовим розслідуванням встановлено, що підозрюваний не піклувався про здоров’я та фізичний розвиток свого трирічного сина, якого було обмежено в харчуванні, штучно створено для нього незадовільні побутові умов та не вживались заходи з його лікування. Вказане спричинило тяжкі наслідки здоров’ю дитини. 

Крім того, в рамках слідства за вчинення аналогічного злочину повідомлено про підозру матері потерпілої дитини.

Санкція інкримінованої статті передбачає покарання у виді обмеженням волі на строк від двох до п'яти років або позбавленням волі на той самий строк.

Нагадаємо, влітку з родини депутата Олександра Мольченка забрали сина, який важив всього 7 кілограмів.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама